O NAS

Witaj w świecie Mataków!

Od samego początku fascynowała nas mobilność elementów, które można wykorzystać w zabawie z dzieckiem. Odczepianie ich i przyczepianie w dowolne miejsce. Bezgraniczna kreatywność, która umożliwia dzieciom nadanie własnej wizji i tworzenie swoich pierwszych małych projektów. Postanowiliśmy więc skupić się na stworzeniu produktu, który połączyłby w sobie te wszystkie cechy...

.......i tak właśnie zrodziła się marka MATAKI :)

Stworzyliśmy maty edukacyjne, które wprowadzą dzieci w świat pierwszych liter, zdań, liczb a nawet otworzą przed sobą świat ciała człowieka. 

Przy ich tworzeniu inspirujemy się dziećmi, naszymi testerami produktu, który to w głównej mierze kierujemy do nich. To Małe pociechy mają wziąć sprawy w swoje ręce i tworzyć, bawić się oraz uczyć, czyniąc z Mataków swoje filcowe centrum edukacji przepełnione uśmiechem i dziecięcą radością.

Chcemy poprzez przemyślane projekty, rozbudzać dziecięcą wyobraźnię, dlatego świat Mataków jest przyjemny w dotyku, kolorowy i wesoły.

Każda mata to pasja - to serce, które wkładamy w produkt, tak by otwierając paczkę, dzieci miały poczucie wyjątkowości i radości na długie dni i wieczory.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl